Złoto na tapecie

Złoto i miedź to wciąż modny trend w aranżacji, pozwala nadać wnętrzu elegancji oraz świetnie łączy się z kolorami, które wracają na salony. Można więc pójść o krok dalej i pokusić się o ubranie ścian w tapety przyozdobione tym właśnie kolorem.

Złota nitka pięknie odbija światło, w zależności od tego czy jego źródło jest naturalne czy sztuczne tapeta zmienia się wraz z porą dnia, nadając wnętrzu ciepłego, przytulnego wykończenia. Ściana z taką tapetą jest ozdobą samą w sobie, dlatego należy być ostrożnym przy wyborze dodatków.

Z oferty “Malowanego domu” wybraliśmy propozycje tapet, które mają w sobie złote lub miedziane wykończenie. W rzeczywistości prezentują się dużo efektowniej, dlatego zapraszamy na Glinki 101 by samemu się o tym przekonać 😉

 

MIEDZIANE WYKOŃCZENIE

 

 

 

 

 

Modna geometria

 

 

 

 

 

 

Styl boho

 

 

 

 

 

 

 

Azteckie wzory

 

 

 

 

 

 

Modne palmy

 

 

 

 

 

 

Roślinne motywy

 

 

ZŁOTE WYKOŃCZENIE

 

 

 

 

 

Złota nitka

 

 

 

 

 

 

Złota plecionka

 

 

 

 

 

Złota nitka

 

 

 

 

 

 

 

Elegancki wzór

 

 

 

 

 

 

Modna geometria

 

 

 

 

 

 

Modna geometria

 

 

 

 

 

 

Złote samorodki

 

 

 

 

 

 

Złote liście

 

 

BŁYSK NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

W naszej ofercie znajdziecie także przepiękne grafiki marki GLAMORA. To ekskluzywne wielkoformatowe wzory przygotowane pod wymiar i wymagania klienta. Te bajeczne wzory zaprojektowane m.in. przez takich projektantów jak Karim Rashid, Alessandro Pautasso czy Alex Omist występują również w wersji GLAM-METAL nadając delikatnego metalicznego wykończenia wybranej grafice.

 

 

Uchwycenie metalicznego blasku i złotych refleksów jest trudne do sfotografowania dlatego najprzyjemniej będzie podziwiać urok tapet przy filiżance kawy 😉 na którą zapraszamy!!